Amsta logo Amsta logo
Menu

Header navigatie

  • Kijkje in de keuken
  • Vrijwilligers
  • Verwijzers
      Verwijzers
    • Consultatie en advies Amsta expertisecentra
    Alles voor verwijzers
  • Over Amsta
      Over Amsta
    • Op z'n Amstadams
    • Hoe wij werken
    • Bestuur en organisatie
    • Kwaliteit
    • Cliëntenraad
    • Voor Elkaar magazine
    • Voorwaarden
    • Onze huisregels
    • Uw privacy
    • Vrienden van Amsta
    Meer over Amsta
  • Onderzoek
    Onderzoek
  • Inloggen
Amsta logo Amsta logo

Werken bij

  • Werken bij Amsta
  • Vacatures
  • Amsta als werkgever
  • Verhalen van Amstadammers

Hoofdnavigatie

  • Onze zorg
      We bieden zorg voor:
    • Ouderen met dementie
    • Mensen met een verstandelijke beperking
    • Mensen met Korsakov
    • Jonge mensen met dementie
    • Ouderen met langdurige psychiatrische problemen
    • Mensen met lichamelijke beperkingen

    Onze zorg zijmenu

      Zorg die wij verder bieden
    • Ambulante begeleiding
    • Dagbesteding
    • Behandeling en advies
    • Roze zorg
    • Palliatieve zorg
    Samen zorgen op z'n Amstadams
  • Wonen met zorg
      Een oplossing voor uw woonwens
    • Kleinschalig wonen
    • Wonen in een verpleeghuis
    • Begeleid wonen met 24-uurszorg
    Alles over wonen met zorg
  • Tijdelijk verblijf
    • Revalidatie bij Amsta
    • Kortdurend verblijf voor herstel
    • Ouderen met een delier
    • Palliatieve zorg
    • Alles over tijdelijk verblijf bij Amsta
      Alles over tijdelijk verblijf
  • Onze expertises
    • Expertisecentrum Dementie op jonge leeftijd
    • Expertisecentrum Gerontopsychiatrie+
    • Expertisecentrum Dementie Zeer Ernstig Probleemgedrag
    • Consultatie en advies
    • Expertisecentrum Korsakov
  • Service en contact
    • Alle adressen
    • Cliënten Service Bureau
    • Zorg regelen
      Zorg regelen
    • Cliëntportaal
    • Wachttijden
    • Heeft u een klacht?
    • Service en contact
    Neem contact op
  • Locaties
Werken bij Naar Amsta.nl
Home Werken bij Amsta Vacatures Ergotherapeut ouderenzorg | 8-24 uur | Amsterdam | Tot € 5.413

Ergotherapeut ouderenzorg | 8-24 uur | Amsterdam | Tot € 5.413

8 - 24 uur | West, Nieuw West, Oost, Centrum, Zuid

Vacature

Direct solliciteren
ergo

8 - 24 uur | Amsterdam | Salaris tot € 5.413,38

Ben jij ergotherapeut en op zoek naar een functie waarin je echt van betekenis bent voor ouderen? Bij Amsta werk je op verschillende locaties in Amsterdam en ondersteun je bewoners en cliënten met uiteenlopende zorgvragen. Je helpt mensen zo zelfstandig mogelijk te blijven leven en deelnemen aan de activiteiten die voor hen belangrijk zijn. Dankzij de afwisseling in locaties, doelgroepen en zorgsituaties blijft je werk uitdagend, leerzaam en betekenisvol.

Jouw rol als Amstadammer

Als ergotherapeut word je ingezet op verschillende locaties binnen Amsta. Hierdoor werk je met diverse doelgroepen binnen de ouderenzorg, van revalidatiecliënten tot bewoners met complexe zorgvragen. De afwisseling in locaties en doelgroepen maakt deze functie interessant voor ergotherapeuten die zich breed willen ontwikkelen binnen de ouderenzorg. Je ondersteunt cliënten en bewoners bij het behouden en versterken van hun zelfstandigheid. Je onderzoekt wat iemand nodig heeft om dagelijkse activiteiten zo zelfstandig mogelijk uit te voeren en vertaalt dit naar praktische oplossingen. Dit doe je door:

  • Ergotherapeutisch onderzoek, observaties en behandelingen uit te voeren.

  • Cliënten te begeleiden bij dagelijkse activiteiten en participatie.

  • Te adviseren over hulpmiddelen, voorzieningen en omgevingsaanpassingen.

  • Samen te werken met collega's, cliënten en naasten aan passende behandeldoelen.

  • Bij te dragen aan de verdere ontwikkeling van de ergotherapie binnen Amsta.

Hier gebeurt het

Je werkt binnen een betrokken vakgroep van ergotherapeuten, waar kennis delen, van elkaar leren en professionele ontwikkeling centraal staan. Daarnaast werk je nauw samen met fysiotherapeuten, specialisten ouderengeneeskunde, verpleegkundigen, psychologen en andere behandelaren. Daarbij krijg je veel ruimte om zelfstandig invulling te geven aan je behandelingen, adviezen en aanpak.

Quote van een Amstadammer

"Wat ik mooi vind aan werken bij Amsta is dat je echt de tijd krijgt om te kijken wat iemand nodig heeft om het dagelijks leven weer op te pakken. Iedere cliënt vraagt om een andere aanpak en juist dat maakt het werk zo interessant."

Daarom pas jij bij Amsta

Je kijkt verder dan een diagnose en zoekt naar mogelijkheden. Je bent nieuwsgierig naar de mens achter de zorgvraag en vertaalt complexe situaties naar praktische oplossingen. Je houdt van afwisseling en schakelt gemakkelijk tussen verschillende locaties, teams en doelgroepen.

Daarnaast heb je:

  • Een afgeronde opleiding Ergotherapie.

  • Een registratie in het Kwaliteitsregister Paramedici.

  • Het vermogen om zelfstandig én multidisciplinair te werken.

  • Een praktische en oplossingsgerichte aanpak.

Ervaring in de ouderenzorg is mooi meegenomen, maar ook als je nieuwsgierig bent naar deze doelgroep nodigen we je van harte uit te solliciteren.

Zo zorgen wij voor jou

Voor Amsta zijn jullie, Amstadammers, ons grootste goed. Jij zorgt met aandacht voor anderen, wij zorgen dat jij dit met plezier doet. Bij Amsta bieden wij jou een fijne werkplek waar jij goed kan werken én gezond blijft. 

  • Salaris volgens FWG 55 CAO VVT, tot € 5.413,38 bruto per maand bij 36 uur.

  • Een jaarcontract met intentie tot vast dienstverband.

  • Contracturen: 8 - 24 uur per week, met de mogelijkheid om de uren in de toekomst uit te breiden.

  • 8% vakantiegeld en 8,33% eindejaarsuitkering. 

  • Reiskostenvergoeding van € 0,21 netto per km, max. 40 km enkele reis.

  • 144 wettelijke verlofuren, 58,4 bovenwettelijke en 35 extra bovenwettelijke uren op basis van 36 uur. 

  • Pensioenopbouw bij Pensioenfonds Zorg en Welzijn (PFZW). 

  • Ruimte voor groei! Je krijgt trainingen en opleidingen om bij te blijven én jezelf te blijven ontwikkelen als professional. 

  • Een gevarieerd en compleet aanbod om lichamelijk en mentaal gezond te blijven via het Zorg voor jou-platform. Van online groepssessies mindfulness, masterclass financieel welzijn tot psychische hulp van OpenUp.  

  • Profiteer van een fietsplan, korting op je zorgverzekering, sportschoolabonnement én een Preventief Medisch Onderzoek voor een volledige check-up.  

  • Een team waarin expertise, samenwerking en leren centraal staan.

Amsta: zorgen op zijn Amsterdams

Amsta is een Amsterdamse zorginstelling, met locaties door de hele stad. We ondersteunen Amsterdammers die hulp nodig hebben, vooral ouderen en mensen met complexe zorgvragen. Dat doen we liefdevol en met oprechte aandacht voor wat elke bewoner of cliënt nodig heeft. We werken nauw samen met familie, naasten en vrijwilligers.

Als Amstadammer kun je rekenen op uitdagend en afwisselend werk, waarin je blijft leren en groeien. Want bij Amsta is veel kennis en expertise. Bijvoorbeeld in een van onze vier expertisecentra, gericht op Korsakov, jonge mensen met dementie, gerontopsychiatrie en ernstig probleemgedrag bij dementie. We bieden ook revalidatiezorg, cognitieve screening, delier- en palliatieve zorg. Zo is er altijd een baan die echt bij jou past.

Bij Amsta kan iedereen zichzelf zijn. Cliënten en bewoners, maar ook jíj als Amstadammer. Je achtergrond, karakter, lef en creativiteit doen ertoe. We geloven in jouw warme, persoonlijke en professionele aanpak.

Enthousiast?

Leuk! Solliciteer dan nu en word ook Amstadammer. Wij ontvangen graag jouw cv voor 9 november. Wil je daarnaast iets vertellen over jezelf en wat jou aanspreekt in deze functie? Dan lezen we dat graag in een motivatiebrief.

En daarna?

  • Je hoort binnen 3 werkdagen iets van ons.

  • De eerste kennismaking is telefonisch met onze recruiter.

  • Daarna volgt een gesprek met de Teammanager en toekomstige collega's.

  • Zijn we allebei enthousiast? Dan bespreken we de arbeidsvoorwaarden.

  • Welkom bij Amsta!

Twijfel je of heb je nog vragen?  
Laat het ons weten. Voor vragen over de inhoud:  

  • Saskia van der Gulik (Teammanager) via [email protected]

Voor vragen over het sollicitatieproces:  

  • Roos Luthart (Recruiter) via [email protected] / 06 2831 9014. 

Wil je een goed beeld krijgen om te kijken of deze functie bij jou past? Je bent welkom om een dag mee te lopen. Neem contact op met Roos of Saskia.

Het aanleveren van een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) en het opvragen van een referentie zijn onderdeel van de selectieprocedure.

Met deze vacature willen wij zelf onze nieuwe collega werven. Acquisitie door werving- en selectie-, detachering- of uitzendbureaus wordt daarom niet op prijs gesteld.

Ben je enthousiast? Solliciteer dan meteen. We kijken uit naar je reactie.

Direct solliciteren

Meer over

Behandel Advies Centrum

Medici, paramedici en behandelaars

beweegingsagoog
Direct solliciteren

Ook interessant voor jou:

Orthopedagoog-Generalist Gehandicaptenzorg | Amsterdam | Tot € 6.975
32 - 36 uur Centrum, Oost, West, Nieuw West, Noord, Zuid, Zuid Oost
Logopedist Ouderenzorg | Amsterdam | Tot € 5.413
24 uur Oost, Centrum, West, Nieuw West
Verpleegkundig Specialist Gehandicaptenzorg | Amsterdam | Tot € 6.975,-
24 - 36 uur Oost, Centrum, West, Nieuw West, Zuid Oost
Bekijk alle vacatures
Persoonlijke gegevens
Deel deze pagina:
  • Twitter
  • Facebook
  • Linekdin
  • Mail
  • Link gekopieerd naar klembord
Solliciteren via Whatsapp

Handige links

Footer menu 1

  • Uw privacy
  • Voorwaarden
  • Zorgprofielen en indicaties
  • Cliëntportaal
  • Heeft u een klacht?

Meer info

Footer menu 2

  • Alles over wonen bij Amsta
  • Ambulante begeleiding en behandeling
  • Tijdelijk verblijf
  • Werken bij Amsta

Volg ons

Neem contact op

Heeft u vragen? Neem dan contact met ons op

Neem contact op
© Amsta 2026 Disclaimer Cookies Privacy Policy Meldpunt kwetsbaarheden Cookie-instellingen aanpassen
Amsta