Amsta vacature: Directeur
Amsterdam | 36 uur | FWG 80 tot € 12.239
In samenwerking met Holtrop Ravesloot is Amsta op zoek naar een Directeur.
De opgave
Als Directeur ben je integraal verantwoordelijk voor een van de vier woonzorggebieden inclusief de kwaliteit van zorg, medewerkers en bedrijfsvoering. Samen met een team van clustermanagers stuur je gemiddeld 500 fte aan, maar je aandacht reikt verder. Je wordt onderdeel van een warm, betrokken en relatief informeel MT en bent samen met je collega-directeuren verantwoordelijk voor Amsta als geheel.
Waar anderen soms zeggen: dit kan niet, kijken wij hoe het wél kan. Het onmogelijke mogelijk maken, dat vind ik echt Amsta.”
Aimee Mesker - MT-lid
“Waar ik trots op ben is dat we bij Amsta niet zo snel zeggen: dit kan niet. We krijgen soms mensen met heel complexe zorgvragen, voor wie het lastig is om ergens een goede plek te vinden. Dan kijken we toch: wat is er nodig om het wél mogelijk te maken? Dat zit volgens mij echt in Amsta. Door de jaren heen hebben we daar ook veel kennis en expertise in opgebouwd. Juist er zijn voor mensen voor wie goede zorg niet vanzelfsprekend is, vind ik heel bijzonder.”
Onze koers
De stad verandert en Amsta verandert met de stad mee. Want Amsta is geworteld in Amsterdam. Dáár leven de Amsterdammers voor wie het leven ingewikkeld wordt, vanwege leeftijd, ziekte of beperking.
Amsta is en blijft er voor mensen die echt intensieve en specialistische begeleiding nodig hebben. We schrikken niet terug voor ongewone situaties: waar anderen afhaken, blijven wij staan. Zo maken we het ongewone gewoon.
De richting van de koers van Amsta is helder en de energie zit er, maar de werkelijkheid is nog niet overal zover. Het is soms taai. De komende jaren werk je aan:
- nabij leiderschap met leiding en besluitvorming dicht bij locaties, teams en cliënten
- clustermanagers die stevig in hun rol staan
- een cultuur waarin mensen verantwoordelijkheid nemen, afspraken nakomen en verbeteringen doorvoeren
- kwaliteit en preventie
- samenhang in het aanbod, van wonen en behandeling tot dagactiviteiten en zorg in de buurt
De energie en ontwikkeling komen niet van boven, maar van de mensen die dicht bij de praktijk staan. Mijn rol als directeur is om daar ruimte voor te maken.”
Wie zoekt Amsta?
Een ervaren leider, bij voorkeur uit de zorg, die:
- de praktijk actief opzoekt en zichtbaar is op de locaties;
- positie durft te kiezen, ook richting de raad van bestuur, en stevig doorpakt zonder directief te worden;
- inclusief leiderschap voorleeft en scherp is op patronen;
- affiniteit heeft met zowel de ouderenzorg als de gehandicaptenzorg;
- het leuk vindt om samen te werken en niet op een eigen eiland gaat zitten.
Kom je uit een vergelijkbare mensgerichte omgeving? Dan ben je nadrukkelijk uitgenodigd om te reageren.
Somya Bouzaggou en Ayla Verhey van Holtrop Ravesloot begeleiden deze search. Stuur vóór 6 november 2026 een korte motivatie en je cv naar [email protected] Voor vragen kun je met hen contact opnemen via 020-6470201
Interesse? Lees hier het volledige profiel Directeur