Nieuwsarchief mei 2013
Tentoonstelling schilderijen Gwen Rekers
21.5.2013Aanstaande zaterdag geeft Gwen Rekers, bewoonster van locatie Anton de Kim een tentoonstelling bij Dagbesteding Zuidoost aan het Anton de Komplein 58. Tussen 11.00 en 13.00 uur bewonder je de mooiste schilderijen van Gwen.
Verhalenwedstrijd Levensvragen van ouderen
14.5.2013Ieder mens heeft levensvragen. Vragen naar de zin van het bestaan. Als je ouder wordt, of ernstig ziek bent, komen deze vragen vaker naar de oppervlakte. Veel ouderen hebben behoefte aan een luisterend oor en uiten in het contact met anderen (al dan niet verhuld) hun vragen naar de zin van het bestaan.
'De Tafel van 4' is van start gegaan
6.5.2013Stichting RCOAK en Fonds Sluyterman van Loo stimuleren met donaties de kwaliteit en mobiliteit van leven van ouderen. Projecten die vitale en kwetsbare ouderen in contact brengen met elkaar, kwamen in aanmerking voor een financiële bijdrage. 'De Tafel van 4' is één van de deelnemende initiatieven, een samenwerking tussen Zona’s Kiosk en Amsta.